Waga nastawienia do rozrywki

Waga nastawienia do rozrywki

Przechowywać funtów off Podczas rzucić palenie

Czy jesteś zaniepokojony wprowadzenie na kilka funtów, kiedy rzucić palenie? Przeciętny człowiek doświadczy przybierania na wadze od 5 do 10 funtów, ale nie wszyscy. Niektórzy ludzie nie zyskać w ogóle. Ludzie powodem umieścić na tej wagi jest to, że nikotyna powoduje wzrost metabolizmu więc spalamy mniej kalorii po rzuceniu palenia niż wtedy, gdy wędzone oraz nikotyna hamuje apetyt więc nie czujesz się jak głodny, kiedy palisz. Ale jeśli zastosujesz się do kilku prostych wskazówek można zmniejszyć lub negować ten przyrost wagi. Upewnij się, że; jeść prawidłowo, należy zdrowych przekąsek, zwiększają swoją aktywność (ćwiczeń) i wypić sporą ilość wody.

Zmień swoje nawyki żywieniowe poprzez wybór zdrowszej żywności.

Waga nastawienia do rozrywki

– Zamiast mleka pełnego lub pół-tłuszczowych produktów mlecznych, przejdź do mleka bez tłuszczu, ser i jogurt.

– Zdecydować się na pieczywie.

Waga nastawienia do rozrywki

– Pamiętaj, aby podać wiele owoców i warzyw, ponieważ są niskokaloryczne, zdrowe i smakuje wyśmienicie. – I absolutnie nie fast-food, ponieważ zawierają one dużo pustych kalorii i zawartości tłuszczu.

Zmień przekąski jesz. Będziesz bardziej niż prawdopodobne znaleźć będzie chciał przekąskę po zamknięciu . Ładne zdrowe taryfy, takie jak seler i marchew kije są świetne, ponieważ zawierają bardzo mało kalorii i tłuszczu. Mają niektóre przygotowane w lodówce, kiedy czujesz pragnienie skubać. Bezcukrowe gumy może być również pomocne w zmniejszeniu swoje pragnienia papierosa. Kiedy poczujesz chęć na papierosa żuć gumę bez cukru trochę. Można również wybrać kilka bezcukrowe cukierki ssać. jogurty odtłuszczone są ładne i orzeźwiający, jak również. I nie piwa ani alkoholu, ponieważ mają dużo kalorii. Pij wodę, herbatę lub infuzji w zamian.

Nawet niewielki wzrost aktywności fizycznej będzie przejść długą drogę, nie tylko pomaga nie przybrać na wadze, ale również pomoże zmniejszyć niepokój po rzuceniu palenia, a także poprawić ogólny stan zdrowia.
Wpis zawdzięczamy