Ulubione rozrywki w waszym zyciu

Ulubione rozrywki w waszym zyciu

Znani sprzedaży copywriterów

Wierzcie lub nie, copywriting sięga daleko. Zwrot sama: „Wierzcie lub nie” sięga 1918 roku i pierwotnie była używana jako tytuł funkcji kreskówki w New York Globe, że ośmielił publiczność do przyjęcia najbardziej niezwykłych wydarzeń, jak prawdziwe. Nadal jest powodem wielu ludzi nawet kupić gazetę w ogóle.

W każdym razie, copywriterów sprzedaży już od mniej więcej od początku 1920 roku starają się zachęcić ludzi do zakupu towarów i usług swoich klientów. Jednym z najwcześniejszych znanych copywriterów sprzedaży był Claude Hopkins, który napisał znaku opon Goodyear przeznaczone są do „all weather”, który zdobył firmie obecną sławę. Był znany ze sobą korzyści z produktu, a co sprawia, że ??główną atrakcją więc potencjalni klienci odczuwali potrzebę, aby go kupić.

Ulubione rozrywki w waszym zyciu

Innym znanym copywriter sprzedaży wczesnych lat był John Caples, który ukuł frazę „śmiał się, gdy usiadłem przy fortepianie. Ale kiedy zacząłem grać …” Nie można rozpoznać (to z US Szkoły Muzycznej reklamy od 1920), ale jego liczne imitacje i spin-off są jeszcze dzisiaj. John Caples dokonywała sprzedaży copywriting sztukę poprzez uczynienie ogłoszenie historię.

Mężczyzna za oryginalne goździków krów mlecznych reklamie jest Owen Burtch Winters. Uważany jest za jeden z największych copywriterów kiedykolwiek i jest częścią Reklama Hall of Fame. najważniejszy element Owen B. Wintersa nazwano „pisma na ścianie”, to wspaniałe dzieło, które przekonały 12 małych niezależnych firm spożywczych, aby wtopić się w słynnej już General Foods Corporation.

Wybitny copywriter samice sprzedaży była Mary Wells Lawrence. Ona jest mózgiem ponadczasową fraza: „Spróbuj, spodoba ci się to podoba”. Mary Wells Lawrence wprowadził najdłuższe reklamy telewizyjne swojego czasu. Mini-filmy trwające około 60 sekund, a jej reklamy stosowane techniki zwykle stosuje się w produkcjach filmowych i teatralnych.

Wpis zawdzięczamy