Rozrywka dla inteligentow

Ponadto, planuje współpracować z lekarzem weterynarii w opiece nad nimi, i sprawdzić, czy miesięczne politykę wypłaty mogą być realizowane, kiedy to staje się konieczna. Pamiętaj, aby podać reklamy, koszty budowy, wyposażenia i elektryzującą hodowli, odpowiedzialność i składek ubezpieczeniowych nieruchomości, zagospodarowania przestrzennego zgody, podatki od nieruchomości i konserwacji.

Oto kilka innych czynników, które należy wziąć pod uwagę:

– Specjalista weterynarii, który jest certyfikowany przez komisję musi zbadać oczy swoje psy „dla wad dziedzicznych za opłatą, a to będzie okresowo aktualizowany.

– Przeprowadzona serca (zwykle na uniwersytecie) muszą być wykonane przez specjalistę, który jest certyfikowany przez komisję.

– Badanie krwi jednorazowa czynność tarczycy psy „jest również wymagane, a to może być podawana w pobliskim szpitalu weterynaryjnym.

– Zarówno mikrochip i DNA musi być zarejestrowany w AKC, a są one niezbędne, jeżeli planujesz używać sztucznej inseminacji w hodowli swoje psy.

– Test bruceloza jest prowadzony przed każdym hodowli, aby pokazać, jeśli albo męskiej lub żeńskiej jest nosicielem tej choroby, która jest przenoszona drogą płciową.

– Przed hodowli, wprowadzają swoje psy do weterynarza na zapobiegawczego leczenia worming i wymaganych szczepień.

Wpis zawdzięczamy