Najlepsze rozrywki w naszym zyciu

Najlepsze rozrywki w naszym zyciu

Zdrowe przekąski dla Szkoły

Można złapać torbę gotowe do spożycia przekąski i że będzie tańsza, nie ma czasu na przygotowanie, a dzieci są szczęśliwe, bo właśnie widziałem komercyjnego oglądając szczęśliwe dzieci jedzenia tę przekąskę. Co jest nie tak z tym? Istnieje wiele rzeczy do pokonania, gdy uznasz, że chcesz lepsze odżywienie dla swoich dzieci. Musisz pokonać ostrą maszynę marketingową mającą na swoich dzieci, trzeba przezwyciężyć już brak czasu, i trzeba przezwyciężyć koszty.

Jest to trudne zadanie, ale muszę wiedzieć, że warto. Dzieci, które jedzą fast foodów może wpaść powikłań, takich jak otyłość, przewlekłe choroby, braku energii i skupienia, brak poczucia własnej wartości, a nawet depresji. Był incydent, kiedy dorastałem, kiedy próbuje schudnąć. Byłem bardzo husky chłopca i poszedłem pobiegać purpurowym kolorze jogging dostałem na Boże Narodzenie i był tam grupa chłopców krzyczą „wielki fioletowy winogron z owoców reklamach krosna zbliża nas do jedzenia”. To mnie trochę nieswojo i trochę smutny.

Pamiętam też zawsze było pudełko owsiane Cream Pies na górze lodówki i mrożonych cheeseburgery w zamrażarce. Co nam posmakować może sprawić ogromną różnicę dla naszych dzieci i musimy wiedzieć, że warto. Warto koszt i czas, aby dać sobie i dzieci najlepsze. Zdrowe życie składa się z setek mniejszych decyzji prawo do jedzenia przez cały dzień. Oto kilka wskazówek, dzięki czemu twoje życie trochę łatwiejsze i uzyskać na drodze do zdrowszego ciebie i dzieci.

-Staraj się nie jeść w podróży, w samochodzie lub na biegu. Ten wpada bezmyślnego jedzenia i tracisz zdolność do poznania, gdy organizm jest pełna, a kiedy masz już dość.

-Nie należy używać środków spożywczych jako nagrody, łapówki, albo karaniu. To daje chleb zasilanie.

-Przekąski muszą być zaplanowane.

-Przekąski muszą być skoordynowane z posiłkami. Nie pozwól sobie dziecięcą lub przekąskę w ciągu 2 godzin po zjedzeniu posiłku.

-Przekąski muszą być regularnie wyznaczonych porach.

Przekąski inteligentnej przyczyni się do osiągnięcia dzieci i zatrzymać się w zdrowej wagi poprzez wyrównywanie insuliny, zachowując większy nacisk na działalność i prace domowe, zapewniając prawidłowe odżywianie i witaminy że paliwo organizm i zwiększają energię.

Wpis zawdzięczamy