Czy udowodniono naukowo, że po pracy potrzebna jest rozrywka?

Czy udowodniono naukowo, że po pracy potrzebna jest rozrywka?

The Art of Dog Hodowli

Hodowla psów może być ciekawym wyzwaniem, a jeśli jesteś poważnie rozważa je, należy wiedzieć, że może to zająć 15 lub 20 lat, aby sprawdzić, czy zostały wyhodowane jakość lepszą od zwierzęcia w czasie ze względu na decyzje „Selektywna hodowla” wprowadzonymi , Mimo, że nigdy nie osiągnie WZORZEC powinno być twoim przewodnikiem przez cały toku swojej działalności.masaż leczniczy gdynia

Jak odnieść sukces hodowców psów

Poza tym, że w działalności na dłuższą metę, sukces hodowcy spędzać czas i energię z rasą wybrali bo naprawdę kochają to co robią. Ponadto, ich wybór rasy zależy od wielu czynników, w tym klimatu, w którym żyją i ilości miejsca mają do hodowli. Pamiętaj też, że każda rasa ma swój własny zestaw potencjalnych problemów zdrowotnych.

Najbardziej praktycznym rozwiązaniem jest, aby rozpocząć swoje stado hodowlane w najlepszej jakości psów można znaleźć. Badania te renomowanych hodowców, którzy pokazują swoje psy i potrafi wymienić utytułowanych mistrzów American Kennel Club (AKC). Od temperamentu psa (co jest ściśle związane z genetyką) jest ważnym czynnikiem, spojrzeć na jeden, który wydaje się pewny siebie, łagodny, a nie bardzo nerwowy i kochane.

Aby rozpocząć, dowiedzieć się jak można o rasie, którą wybrałeś, i stają się zupełnie zaznajomieni z tej rasy normą, bo to będzie twoim przewodnikiem. Można mówić o niczym z ustalonymi hodowców psów, studiować chcą reklamy, aby zobaczyć co jest na rynku jak zbadać wykresy rodowodowe, przeczytać kilka dobrych książek na ten temat, i spędzić trochę czasu na wystawach jako część przygotowań. Wreszcie, trzeba będzie rozwijać swoją „filozofię hodowli” edycja xml (która jest jak misja firmy) i wykonać zadanie, umieszczając swoje standardy i cele na piśmie.

Wydatki i inwestycje w hodowli psów

Bądź pewien, że nie doceniać te elementy podczas obliczania kosztu, który jest profesjonalnym hodowcą psów.
Wpis zawdzięczamy